KOMBO LAHENDUS


Ehitaja, kas teadsid, et me toodame Sulle kõiki neid lahendusi Pinskas?
✅ Katusefermid + liimpuittalad + värvitud voodrilauad + kvaliteetne saematerjal
✅ VÕTA KÕIK ÜHEST KOHAST, SÄÄSTA AEGA JA RAHA!
Katusefermid + liimpuittalad + värvitud voodrilauad + kvaliteetne saematerjal


5 PÕHJUST MIKS VALIDA PINSKA KOMBO


#1 - PARIM NÕUSTAMINE JA KONSULTATIOON

Me läheneme igale tellimusele personaalselt. Enne kui tootmise alustamist kooskõlastame tellijaga kõik tehnilised andmed, et klient saaks päriselt need tooted, mida tal objekti peal on vaja ja õigeks tähtajaks.


#2 - KÕIK ÜHEST KOHAST VÕTTES SÄÄSTAB OLULISELT SINU AEGA

Üks asjaajamine ühe inimesega ja ühe ettevõtega säästab oluliselt sinu aega. Samuti väheneb aeg erinevate tööetappide koordineerimisele ja transpordi organiseerimise peale.


#3 - SERTIFITSEERITUD TOOTMINE

Pinska tooted on sertifitseeritud, mis tähendab, et me suudame pakkuda kontrollitud kvaliteediga ja õiges tugevusklassis puitu ning puitkonstruktsioone. See annab Sulle kindluse, et hoone on toodetud õigetest materjalidest ja see kiirendab kasutusloa saamist ja lihtsustamist.


#4 - KOGU TOOTMISPROTSESS JA GARANTII ÜHEST KOHAST

Ehituspraktika näitab, et kui tööprotsessis on palju osapooli, siis paratamatult tekivad kusagil pudelikaelad, mistõttu kogu ehitamine venib ajaliselt pikemaks ja kallimaks. Meilt tellides on probleemide lahendus, kommunikatsioon ning garantiid on kõik ühes kohas, mis oluliselt lihtsustab ning säästab asjaajamist.


#5 - TRANSPORDIKULUDE VÄHENEMINE

Kui tellid kombo, siis saame komplekteerida kõik need materjalid sama suuna transpordi peale, mistõttu tuleb ehitamise lõpphind Sinu jaoks juba soodsam, sest hoiad kokku transpordikulude pealt.


Katusefermid + liimpuittalad + värvitud voodrilauad + kvaliteetne saematerjal