Liimpuit

Küsi hinnapakkumist

Täida hinnapakkumise vorm ja saadame Teile pakkumise.

Toodame liimpuittalasid tugevusklassiga GL24, GL28, GL30 ja GL32 (h-homogeenset kui ka c-kombineeritud) hööveldatuna laiusega kuni 240mm, kõrgusega kuni 1000mm ja pikkusega kuni 25m.

Liimpuit (Glue Laminated Timber) saadakse mitme puitlamelli kokkuliimimise teel ning see on välja arendatud kasutamiseks erinevates kandekonstruktsioonides (talad, postid, fermid, sarikad, sillad jne). Liimpuittooted toodame kvaliteetsest tugevussorteeritud kuuse materjalist.

Homogeense liimpuidu puhul, näiteks GL 24h on kõik lamellid sama tugevusklassiga puidust C24. Kombineeritud liimpuidu GL24c puhul võib tala ristõike kõrguses keskel asuv 2/3 osa olla C18 puidust, pealmised lamellid peavad aga olema C24 tugevusklassiga materjalist (paindel jagunevad pinged tala ristlõikes nii, et keskel on need väiksemad).

Lamellide ühendamisel kasutame ühekomponentset polüuretaanliimi Jowapur 686.30. Antud liim on väga sobilik nii sise- kui ka välistingimustes kasutatavate koormustkandvate liimpuittoodete valmistamiseks.

Tugevusklassid

– GL 24c
– GL 28c
– GL 30c
– GL 32c

– GL 24h
– GL 28h
– GL 30h
– GL 32h

Viimati valminud projektid

Küsi hinnapakkumist

Hinnapakkumiseks täida vorm ning saadame 72h jooksul Teie tellimusele hinnapakkumise.

  Sinu nimi või ettevõtte nimi*

  Telefon*

  Tellimuse andmed

  Mis tugevusklass?*

  Kogused ja mõõdud mm? (min. kogus 10m3)

  Täiendavad eritööd

  Lae üles projekt:

  Lubatud failiformaadid (.jpg .png .jpeg .pdf .doc .docx .xlsx .odf)

  Mis kuupäevaks peaks tellimus valmis olema?*

  Muud märkused: